Alice Müzikali isimli gösterisinde göstermiş olduğu harika performansından dolayı isminden söz ettirmeyi başaran ünlü oyunculardan Serenay Sarıkaya, geçmiş olduğumuz gün Nişantaşı’na dolaşmak amacıyla gitti. Geçmiş olduğumuz hafta giymiş olduğu lüks markalı terliklerinden dolayı isminden söz ettirmiş olan Sarıkaya, şimdi ise kamuflaj desenine sahip botları ile objektiflere yakalandı.

Posta gazetesi içerisinde yer almış olan habere bakılırsa: Serenay Sarıkaya, Nişantaşı semtinde bir tane binadan çıktığı esnada basın mensuplarının objektiflerine yakalandı. Güzel ve başarılı durumda bulunan oyuncunun 6.000 Türk Lirası tutarına sahip botları da adeta bir ilgi odağı olmuş durumda. Bina içerisinden çok geç çıkıp şoförünü bekletmiş olan Sarıkaya, Nişantaşı semtinde yer alan trafiğini de birbirine katmış oldu.

Arabası yolu tamamen kapatmış olduğundan dolayı diğer şoförleri de çileden çıkartmış olan Serenay Sarıkaya, hızlı bir şekilde arabasına doğru gitti. Trafiği tıkamış olan kişinin Serenay Sarıkaya olduğu konusunda bilgiye ulaşan sürücülerden bazıları da ”beklemiş olduğumuza da değdi aslında. Serenay’ı bu kadar yakından görmüş olduk” ifadelerine yer verdi. Yapılmış olan tepkilere sadece gülümseme ile karşılık vermiş olan Sarıkaya, daha sonrasında da arabasına binip hızlıca uzaklaştı.