Usta sanatçılardan biri olan Bülent Ersoy, Bursa ilinde yer alan hayranlarına adeta bir müzik ziyafetini verdi. Diva’nın konseri esnasında en fazla dikkat çekmiş olan nokta, daha öncesinde de pek çok konserde giymiş olduğu Gülşah Saraçoğlu imzasına sahip kıyafeti oldu.

Bülent Ersoy, geçmiş olduğumuz gece Bursa ilinde yer alan Joly Joker sahnesi içerisinde hayranları ile buluştu. Konser esnasında söylemiş olduğu şarkılar ile müzikseverlerin kulaklarının paslarını silmiş olan Bülent Ersoy’a olan ilgi çok yoğun bir durumdaydı.

Hayranları ise, Bülent Ersoy’un söylemiş olduğu şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etmiş oldu. Ersoy’un sahnesi esnasında en fazla dikkat çekmiş olan detay da kıyafeti oldu.

Usta durumdaki sanatçı, daha öncesinde de pek çok konseri esnasında giymiş olduğu modacılardan Gülşah Saraçoğlu imzasını taşımakta olan kostümünü giyerek sahneye çıktı. Abartılı durumdaki sahne kostümleri ve makyajı ile bilinmekte olan Bülent Ersoy’un defalarca kez aynı kıyafeti giymiş olması da herkes tarafından; ”Diva bu kıyafetini çok sevdi” şeklindeki yorumlar yapılmasına sebep oldu. Diva gecede söylemiş olduğu şarkıları sayesinde dinleyenlere de adeta bir müzik ziyafeti yaşatmış oldu. Müzikseverler Bülent Ersoy’un kıyafetine de çok sevdi şeklinde bir yorum yaptılar.