Denizli ili içerisinde bir tane öğretim görevlisi kalmakta olduğu apart dairesinde ölü bir şekilde bulundu. Öğretmenlerinin yaşamını yitirmiş olduğu bilgisini alan üniversite öğrencileri ise olay mahalline akın etmeye başladı.

Edinilmiş olan bilgilere bakılırsa bu olay, Pamukkale ilçesinde yer alan Çamlaraltı Mahallesi içerisindeki bir apartta gerçekleşti. Pamukkale Üniversitesi (PAÜ)’nin Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulunda Bilgisayar Teknolojileri Programı Öğretim Görevlisi görevinde bulunan Önder Çivril’den (50) haber alamamış olan yakınları, durumla ilgili olarak polis ve de sağlık ekiplerine ihbarda bulundu.

Ekipler ise bir zaman Önder Çivril’i ev içerisinde aradıktan sonra banyo içerisinde cansız bedeniyle karşılaştı. Önder Çivril’in cansız durumdaki bedeni olayın yaşandığı yerde gerçekleştirilen incelemelerin sonrasında Pamukkale Üniversitesi’nin Adli Tıp Kurumu Morguna götürülü.

Çivril’in ölümle ilgili nedeninin gerçekleştirlecek otopsinin sonrasında kesinlik kazanacak olduğu belirtildi. Çivril’in görev yapmakta olduğu Pamukkale Üniversitesinin Bilgisayar Mühendisliğinde öğrenim gören öğrencileri de öğretmenlerinin ölümle ilgili haberi üstüne olay mahalline akın etmeye başladı. Öğretim görevlisinin öğrencileriyle birlikte yakınları, evinin yer aldığı apartmanın hemen önünde gözyaşlarını döktü.

Olayla alakalı olarak başlatılmış olan soruşturmanın devam ettiği de bildirildi.

Önder Çivril isimli şahıstan bir süre haber alamayan yakınları daha sonra durumu polise bildirerek yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine giden ekipler itfaiye yardımı ile eve girdi.