Sosyal medya üzerinden yapmış olduğu çok cesur durumdaki paylaşımların yanı sıra gerçekleştirdiği ilginç itirafları ile birlikte magazin gündemi içerisinde sürekli olarak kendisine yer bulmayı başaran Kim Kardashian, bir defa daha isminden söz ettirebilmeyi başardı.

38 yaşında bulunan magazin yıldızı, bu defa derin dekoltesiyle birlikte değil, dudak uçuklatmakta olan bir sürprizle gündeme geldi. Amerika Birleşik Devletleri asıllı rapçilerden Kanye West, 14 milyon dolar tutarına sahip olan (73 milyon Türk Lirası) Noel hediyesi ile birlikte eşine çok büyük bir mutluluk yaşatmış oldu. 41 yaşında bulunan ünlü rapçi, reality şov yıldızı olan eşi için Florida kentinde milyarderler sitesi şeklinde ün yapan Faena House içerisinden özel bir tane ev satın aldı.

Hediyeyi hiç bir şekilde açıklamadan önce eşinin evi görmesine de müsade etmeyen Kanye West, Kardashian’a Noel içerisinde özel bir tane sürpriz yaptı. 430 metrekarelik bir büyüklüğe sahip olan ev sahilin hemen yanında yer almakta. 14 milyon dolar tutarındaki bir değere sahip olan ev içerisinde; 4 tane yatak odası, 5 tane banyo bulunmakta. Çok geniş bir durumda terası bulunan bu evin spor salonu ile birlikte havuzu ve de spa salonu da yer aldığı gelen bilgiler arasında..