Uzun bir zamandan beri ünlü mankenlerden Didem Soydan’la aşk yaşamaya devam eden oyunculardan Burak Deniz, sosyal medya hesabı üzerinden sevgilisiyle çekilmiş olan bir fotoğrafını paylaşmış oldu. Çiftin aşkla dolu olan söz konusu bu paylaşımı kısa zaman içinde beğeni yağmuruna tutulmuş oldu.

ATV ekranlar üzerinde yayınlanmakta olan Maraşlı adlı dizine Alina Boz’la başrolleri paylaşmakta olan Burak Deniz, bir müddettir ünlü mankenlerden biri olan Didem Soydan’la aşk yaşamakta. İlişkilerini gene olarak gözlerden uzak yaşamayı tercih etmiş olan çift arasından Burak Deniz, geçmiş olduğumuz gün aşkla dolu bir pozunu paylaşmış oldu.

Soydan’la beraber at üstünde gezintiye çıkmış olan 30 yaşında bulunan oyuncu, sevgilisiyle beraber çekilmiş olan fotoğrafını 5 milyon tane takipçisinin yer aldığı Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Burak Deniz’in alt kısmına ‘Hoo oğlum hoo’ şeklinde bir not yazmış olduğu kare, kısa zaman içinde takipçilerinden de çok yoğun bir ilgi görmüş oldu. Didem Soydan da sevgilisi ile çıkmış olduğu bu gezintisinden herhangi bir fotoğraf paylaşımında bulunmadı.

Burak Deniz, ardımızda bırakmış olduğumuz yıl Ekim ayı içerisinde arkadaşları ve de Didem Soydan’ın yer aldığı bir tane kareyi ‘Mükemmel bir geceden çok sıcak bir an bu kare. İyi ki varlar’ şeklindeki bir not yazarak paylaşmıştı.