Yoğun bakım ünitesinde koronavirüs tedavisi görmeye devam eden ünlü oyunculardan Burak Sergen’in 11 yaşında olduğu öğrenilen oğlu da koronavirüse yakalanmış durumda. Oğlunun durumuyla ilgili olarak bilgi aktarmış olan Işıl Sergen, hastalığı hafif bir şekilde atlatmakta olduğunu ifade etti.

Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmaya devam eden Sadakatsiz adlı dizide başrolde yer alan Burak Sergen, ardımızda bırakmış olduğumuz pazartesi gününde evinde fenalaşarak hızlı bir şekilde hastaneye götürüldü. Koronavirüse yakalanmış olan ünlü durumdaki oyuncunun tedavisine ise yoğun bakım içerisinde devam edilmekteyken oğlundan da kötü bir haber gelmiş durumda.

2018 senesi içerisinde Burak Sergen’le boşanmış olan Işıl Sergen, oğlunun Covid-19 virüsüne yakalanmış olduğunu duyurdu. 11 yaşında olan Cansın Sergen’in sağlık durumuyla alakalı olarak özel açıklamalarda bulunan anne Sergen; çok bitkin bir durumda olduğunu ve üç günden beri hayatlarının adeta bir ateş topuna döndüğünü ifade etti. Oğlu Cansın ile farklı evde yaşadıklarını belirten Işıl Sergen oğlunun Covid-19 virüsünü hafif atlatmakta olduğunu ve kendisinin ise semptom göstermediğini açık bir şekilde ifade ederken oğlunun babasına kavuşması için de dua etti.