Ardımızda bırakmış olduğumuz haftadan bu yana yoğun bakım içerisinde koronavirüs tedavisi görmeye devam eden Sadakatsiz adlı dizinin başrol oyuncularından öne çıkan Burak Sergen, daha iyi bir şekilde nefes alabilmesi amacıyla entübe edilmiş durumda. Oyuncunun söz konusu bu kötü haberini ise ayrılmış olduğu eski eşi Işıl Sergen vermiş durumda.

Kanal D’de yayınlanmaya devam eden Sadakatsiz adlı dizide başrolde yer alan Burak Sergen, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta evinde fenalaşıp hızlı bir şekilde hastaneye kaldırılmıştı. Koronavirüse yakalanmış olan ve tedavisine yoğun de bakımda devam edilmekte olan Sergen, gelen haberlere göre entübe edilmiş durumda.

Sergen’in davalık durumda bulunduğu eski eşi Işıl Sergen ünlü olan oyuncunun son durumuna yönelik olarak bilgi verdi. Instagram hesabı üzerinden paylaşım yapmış olan Işıl Sergen, açıklamasında hastaneden alınan bilginin kapsamında Burak Sergen’in bilinci açık durumdayken kendisininde bilgilendirilmesinin ardından çok daha iyi bir şekilde solunuma ulaşabilmesi amacıyla entübe edildiğini açıkladı.

Işıl Sergen, aynı zamanda babasının hemen sonrasında koronavirüse yakalananmış olan 11 yaşında bulunan oğlu için de bir talepte bulunmuş oldu. Sergen paylaşımının altından habercilerden büyük bir ricasının oğlunun hassasiyeti için önem gösterilmesi ve babasının daha iyi olacağına yönelik inançlarında kendilerine destek olunmasını rica etti.