Belçim Bilgin ile birlikte Ağustos 2006 senesi içerisinde yuva kuran Yılmaz Erdoğan, 10 gün öncesinde boşanmış olduklarını açıkladı. Boşanmayla alakalı haberleri ile sık bir şekilde gündeme gelen Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin her seferinde çıkmış olan haberleri yalanlıyordu. Bu defa ortadaki dedikodular tamamen doğru çıktı ve de çiftin evliliklerine son vermiş oldukları ortaya çıktı.

Yılmaz Erdoğan ile Belçim Bilgin Erdoğan, 12 sene devam eden evliliklerini 10 gün öncesinde sona erdirdi. Esra Erol ve de Ali Özbir çifti ile beraber Yeniköy Arnavutköy Balıkçısı içerisinde yemek esnasında bir araya gelmiş olan Yılmaz Erdoğan boşanmış olduklarını açıkladı.

Yemekten hemen sonra kendisine sorulan soruları cevaplayan Erdoğan; ”Belçim Hanım ile Çağlayan Adliyesi içerisinde boşanmış olduğunu doğru mu?” şeklindeki soruya ”Haber tamamen doğru ancak adliye yanlış” olarak esprili bir şekilde cevap verdi. Yılmaz Erdoğan konuşmasının daha sonrasında ise ”Fazlası ile sevgi ve saygı dolu, el ele girilmiş kol kolada çıkılmış olan bir şey. Çok geç kaldınız. Tam 10 gün geçti. Bende tam olarak ne zaman soracaksınız diye beklemekteydim” ifadelerini kullanarak boşanma konusundaki haberi doğruladı.

10 Ağustos 2006 tarihi içerisinde yuva kurmuş olan çiftin Rodin isminde bir tane erkek çocukları da var.
Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin’in boşanmış olmalarına karşın halen aynı evde yaşamakta oldukları öğrenildi. Bilgin, 2 ay sonrasında yeni evinin tadilatı bittiği zaman taşınacak…