Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin kültür etkinlikleri dahilinde yazarlardan Bülent Gardiyanoğlu’nun tarafından hazırlanmış olan ”Herşey Hakikati Görmekle Başlar Bir Tekamül Yolculuğu…” ismine sahip bir kişisel gelişim semineri gerçekleştirildi.

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ)’nin Kongre ile Kültür Merkezi içerisinde gerçekleştirilmiş olan bu seminere, Denizli Büyükşehir Belediyesinin Genel Sekreter Yardımcısı görevinde bulunanMustafa Gökoğlan; Kültür, Turizm ile Tanıtım Dairesinin Başkanı görevinde bulunan Hüdaverdi Otaklı, davetlilerle birlikte çok fazla sayıda vatandaşta katılım gerçekleştirdi. Yazarlardan Bülent Gardiyanoğlu seminer içerisinde sosyal medyanın insan üstündeki olumsuz etkilerinin yanında, kişilerin özel ile birlikte iş ve de sosyal yaşamlarında gerçekleştirdiği seçimlerindeki
tercihleri üstünde görüşlerini aktardı.

Gardiyanoğlu konuşmasında; ”Yaşamımızda 4 adet sınavımız mevcut; Sağlık ile birlikte cesaret, ilişkiler ve de para. Herkes bu 4 tanesinin en az bir tanesinde iyidir, öteki 3 tanesinden ise sınavı vardır. Çok şanslı bir durumdaysanız hepsinden bir sınavınız bulunmaktadır. Hepsinde çok daha iyiyseniz ve sınavınız yok ise
sizi unuttular anlamına gelir” ifadeleri ile konuştu. Yaşamda başarıların yokluktan ortaya çıkmış olduğunu da açıklamış olan Gardiyanoğlu devamında; ”İyi ki de Allah beni bütün her şeyi olan bir aile içerisinde yaratmadı. Yaşamda bir mücadele vermek, bir şeyleri başarabilmek, üretmek benim çok daha fazla hoşuma gidiyor. Üretmiş olduğumda kendimi çok daha canlı hissediyorum” ifadeleri ile konuştu.

Yazar olan Bülent Gardiyanoğlu’na sunumuyla birlikte vermiş olduğu değerli bilgiler amacıyla teşekkür etmiş olan Genel Sekreter Yardımcısı görevinde bulunan Mustafa Gökoğlan’da, Büyükşehir Belediyesinin sosyal ile birlikte kültürel ve de eğitim hususlarına da çok büyük bir önem vermekte olduğuna vurgu yaptı..