Denizli Büyükşehir Belediyesi, ilde yaşamını sürdürenlerin rahat bir durumda, güven ve de huzur içerisinde bir yeni sene tatili geçirebilmeleri amacıyla nöbetçi ekiplerini hazır bir şekilde bekletmiş oldu. Sokağa çıkmayla alakalı kısıtlamalar esnasında da görevlerine devam eden ekipler, 65 yaş üstündekilerin yanı sıra acil bir şekilde ihtiyacı bulunan vatandaşların isteklerini karşılamaya devam edecek.

Denizli Büyükşehir Belediyesinde yer alan nöbetçi ekipler her sene gerçekleştiği gibi bu yılbaşı dönemi içerisinde de görevlerinin başında hazır bir şekilde beklemiş oldu. Bunun dahilinde Denizli Büyükşehir Belediyesi 31 Aralık tarihinden itibaren başlayıp vatandaşların çok rahat bir şekilde, huzurlu ve de güven içinde yeni seneye girmeleri amacıyla bütün önlemlerini almış bir durumda.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin DESKİ ekiplerinin yanı sıra Denizli Büyükşehir Belediyesinde yer alan İtfaiye Dairesi Başkanlığı ile birlikte Zabıta Dairesinin Başkanlığına bağlı ekipler, Ulaşım Dairesinin Başkanlığına bağlı ekipler ve de ilgili bütün ekipler meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı nöbette beklemeye devam etti. Vatandaşların her türden problemleriyle ilgili olarak ‘Alo 153’ telefon hattının yanı sıra ‘112’ ile birlikte ‘188 Cenaze’ ve de Büyükşehir DESKİ’ye ait olan ‘185 Çağrı Merkezi’ yeni sene tatili süresince de hizmet vermeyi sürdürdü..