Denizli ilinde Merkezefendi Belediyesinin tarafından tamamen yenilenip hizmete sunulmuş olan Ornaz Vadisi, beyaz örtüye büründü. Akşam önceki akşam saatlerinde başlamış olan kar yağışının etkili durumda bulunduğu Ornaz Vadisi içerisinde herkesi büyüleyen çok özel kar manzaraları da ortaya çıkmış oldu.

Doğal yapısının yanı sıra güzellikleri ile birlikte Denizli ilinde yaşamını sürdüren tüm vatandaşların uğrak yerlerinden biri olan olan, Merkezefendi Belediyesi’nin tarafından ise tamamen yenilenip vatandaşların hizmetine sunulmuş olan Ornaz Vadisi, her mevsim içerisindeki bir başka güzelliğini de açıkça ortaya koymuş oluyor. Denizli ili içerisinde önceki gün akşam saatlerinde başlamış olan ve etkisini bir anda arttırmaya başlayan kar yağışı, yüksek kesimler içerisinde etkisini daha da fazla gösterdi. Özellikle Merkezefendi ilçesinde yer alan Ornaz Vadisi içerisinde etkili durumda bulunan şiddetli kar yağışı harika kar manzaralarını da açık bir şekilde ortaya çıkartmış oldu. Denizli ilinde yaşamını sürdüren vatandaşlar ise, kar yağmasını Ornaz Vadisi içerisinde izledi.

Merkezefendi Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Muhammet Subaşıoğlu ise eşi olan Hacer Subaşıoğlu ile beraber akşam saatleri içerisinde vatandaşların yaşamış olduğu kar sevincine ortak olarak Ornaz Vadisine geldi ve kar yağışını buradan izledi. Kar yağışı ise Denizli ili içerisinde halen etkisini sürdürmekte.