Denizli ili içerisinde meydana gelmiş olan ve herkesin akıllarına durgunluk veren trafik kazası esnasında şoförünün direksiyon kontrolünü yitirmiş olduğu otomobil, bahçe duvarını aşarak iki tane lastik üstünde asılı bir şekilde kaldı.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa, söz konusu bu kaza Çal ilçesinde yer alan İsmailler Mahallesi içerisinde gerçekleşti. İlçenin merkezinden Yeşilyurt Mahallesi’ne doğru seyir durumunda bulunan Ü. Y. tarafından kullanılan 20 NB 007 plakasına sahip arabanın halen tespit edilemeyen bir sebepten dolayı direksiyon kontrolünü yitirdiği açıklandı. Hemen sonrasında ise kontrolden çıkmış olan bu araba yol kenarında yer alan vatandaşlardan bir tanesinin istinat duvarını aşıp bahçesine girmiş oldu. Arabanın sadece iki lastik üstünde duvarda asılı kalmış olması da çok ilginç bir görüntüyü oluşturmuş durumda. Gören herkesin akıllarına durgunluk vermekte olan söz konusu bu kaza esnasında ölen veyahut yaralanan hiç kimse olmadı.

Kazayı görmüş olan çevrede yaşamını sürdürenler de şaşkınlıklarını hiç bir şekilde gizleyemezken, bu şekilde bir manzarayla ilk kez karşılaşmış olduklarını ifade ettiler.