Denizli ilinde yer alan Çal ilçesi içerisinde bir tane midibüsle hafif ticari bir araba kafa kafaya bir şekilde çarpıştı. Gerçekleşmiş olan bu trafik kazası esnasında da 1 kişinin yaralandığı bilgisi verildi.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılır ise söz konusu bu kaza, Çal ilçesinde yer alan Baklançakırlar Mahallesi içerisinde gerçekleşti. Denizli yönüne doğru seyir halinde bulunan Önder Karaman’ın direksiyonunda yer aldığı 20 V 4311 plakasına sahip hafif ticari bir arabayla Burhan Kök tarafından kullanılan 20 ACY 134 plakasına sahip midibüsle kafa kafaya bir şekilde çarpışmış oldu. Gerçekleşmiş olan trafik kazası esnasında Önder Karaman yaralanmış oldu. O esnada yoldan geçmekte olan bir tane şoför yaralı durumda bulunan Karaman’ı hastaneye yetiştirebilmek amacıyla arabasıyla ihbarda bulunulmasının ardından olayın yaşanmış olduğu yere doğru yaklaşmış olan sağlık ekiplerine teslim etmiş bulundu. Yaralı durumdaki vatandaşın ilk müdahalesinin hemen sonrasında ise Denizli Devlet Hastanesine kaldırılmış olduğu açıklaması yapıldı.

Söz konusu bu trafik kazasıyla alakalı olarak Jandarma ekiplerinin özel bir soruşturma başlatmış olduğu da açık bir şekilde ifade edildi.