Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan, Çameli İlçesini ziyarette bulunarak vatandaşlar ile kucaklaştı. Başkan görevinde bulunan Osman Zolan’a ise Çameli Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Cengiz Arslan, AK Parti’nin Çameli İlçe Başkanı görevinde bulunan Tanju Gököz, Milliyetçi Hareket Partisi’nin Çameli İlçe Başkanı görevinde bulunan Murat Genç ve beraberinde yer alan kişiler eşlik etti.

İlk önce Çameli Kaymakamı görevinde bulunan İsmail Sancak’ı ziyarette bulunan Başkan görevindeki Osman Zolan, daha sonrasında ise Çameli Belediyesi ile birlikte AK Parti’nin Çameli İlçe Teşkilatı ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin Çameli İlçe Teşkilatı ile bir araya gelmiş oldu. Çameli Merkez içerisinde esnaflara da ziyaret gerçekleştiren Başkan görevindeki Osman Zolan, vatandaşlar tarafından çok yoğun bir ilgiyle karşılandı. Kısa bir zaman vatandaşlarla muhabbet ederek Büyükşehir Belediyesinin hizmetleriyle birlikte yatırımlarını da anlatmış olan Başkan Osman görevindeki Zolan, ilçeye bağlı durumda bulunan mahalleleri de hiç bir şekilde unutmadı. Gece çok geç saatlere kadar süren Çameli programının dahilinde Başkan görevinde bulunan Osman Zolan; Akpınar ile birlikte Sarıkavak, Karabayır, Kirazlıyayla, Ericek, Gürsu, Elmalı, Sofular ve Arıkaya Mahallelerine de ziyaretler gerçekleştirip vatandaşları dinledi, Büyükşehirin yapmış olduğu yatırımlarını açık bir şekilde anlattı.

Gitmiş olduğu her yerde vatandaşlardan çok büyük bir ilgi görmüş olan Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan, 2014 senesinde Denizli ilinin büyükşehir statüsüne geçmiş olmasıyla beraber 19 tane ilçe ve 622 tane mahallesi içerisinde hizmet vermeye başlamış olduğunu ifade etti.