Mahsun Kırmızıgül’ün 2015 senesi içerisinde 3.7 milyon tane seyircinin izlemiş olduğu Mucize fiminin devamı niteliğinde bulunan Mucize 2: Aşk filminden ilk resimler piyasaya çıkmış oldu.

Mahsun Kırmızıgül tarafından yazılan ve yine kendisinin yönetmekte olduğu ”Mucize 2: Aşk” ismine sahip filmin seti içerisinden yeni görüntüler karşımıza çıktı. O karelerden bir tanesinde ise bütün kadro çamur banyosundayken görülmekte.

”Mucize 2: Aşk” ismine sahip olan sinema filmi, çok ilginç set görüntüleri ile birlikte de merak uyandırmaya devam etmekte. Onlardan bir tanesi ise çamur banyosu ile ilgili çekilen sahne oldu. Kameralara çok eğlenceli bir biçimde yansımakta olsa bile o sahne Mert Turak ile birlikte Fikret Kuşkan, Sinan Çalışkanoğlu, Erdal Özyağcılar,
Erol Aksoy, Deniz Oral ile Meray Ülgen’e çok zor anlar yaşatmış oldu.

İzmir ilinin Foça ilçesi içerisinde ekim ayındayken gerçekleşmiş olan ve gün boyu devam eden çekimden önce oyuncular teknik ekibin tarafından adeta çamura bulandı. Hemen sonrasında ise hepsi de senaryo gereğince denize girerek üzerlerinde yer alan çamurdan arındılar. Çekim bittikten hemen sonra ise Erdal Özyağcılar ile birlikte Fikret Kuşkan ani bir şekilde rahatsızlandı. Mahsun Kırmızıgül ise bu hastalık olayının hemen sonrasında sete tam 2 gün boyunca ara vermek mecburiyetinde kaldı.