İtalyan asıllı spor spikerlerinden biri olan Diletta Leotta’yla yaşamaya başladığı aşktan dolayı gündemden düşmemekte olan Can Yaman’ın ilişkisini noktalamış olduğu iddia edildi. Yaman’ın mevcut durumdaki Instagram hesabını kapatmış olmasıyla ortaya atılmış olan bu bu iddianın ardından, Leotta’dan ise adeta bir misilleme yapar gibi derin göğüs dekoltesine sahip bir paylaşım gelmiş oldu.

İtalyan asıllı spor spikerlerinden biri olan Diletta Leotta’yla çok uzun bir zamandan beri doludizgin aşk yaşamaya devam eden ve ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde evlilik teklifinde bulunup söz konusu bu ilişkisini ciddiyete taşımış olan ünlü oyunculardan Can Yaman ile birlikte sevgilisi konusunda hayranlarını çok fazla üzecek bir iddia ortaya atılmış durumda. İlişkilerinin çok bir şekilde ”reklam aşkı” olduğu ifade edilen ünlü ikilinin ayrıldıkları iddia edildi.

Ünlü oyunculardan biri olan Can Yaman’ın sosyal medya hesaplarından Instagram’ı kapatmış olmasıyla beraber bu iddia ortaya atılmış durumdayken kafaları karıştırmakta olan ikinci bir hamle de sevgilisinden gelmiş oldu. İtalyan asıllı spor spikerlerinden olan Diletta Leotta, misilleme yapar gibi göğüs dekoltesi bulunan bir fotoğraf karesini paylaşmış oldu. Ünlü durumdaki ikiliden daha halen ayrılığa yönelik olarak bir bilgi gelmemiş durumdayken arka arkaya gelmiş olan bu hamleler ayrılık iddialarını da güçlendirmiş oldu. Diğer taraftan ardımızda bırakmış olduğumuz haftalarda Roma’da yer alan yeni evlerine taşınmış olan ikili, söz konusu bu aşk yuvalarından ilk pozlarını çekilmiş, Leotta ise söz konusu bu kareleri Instagram hesabı üzerinden kendisini takip edenlerle paylaşmıştı.