ATV kanalı içerisinde yayınlanan ”Müge Anlı ile Tatlı Sert” isimli programa katılıp 4 yaşında olan oğlunun kocasından değilde sevgilisinden olduğunu ifade eden Birgül Memiş olayı içerisinde Türkiye’nin beklemekte olduğu haber ortaya çıktı. Müge Anlı, bugün yayınlanan bölüm içerisinde DNA testinin sonuçlarını açıkladıktan sonra bir anda stüdyo karışmış oldu.

Birgül Memiş oğlu olan Görkem’in ilk evlendiği eşi Faruk Aydın’dan değil o zaman beraber olduğu sevgilisinden olduğu konusunda açıklamalar yapıyordu. Bunun üstüne DNA testi amacıyla Faruk Aydın, oğlunu alarak İstanbul iline geldi. Müge Anlı ise , baba ve oğlundan DNA testi amacıyla örnekleri aldırdı ve Türkiye’nin beklemekte olduğu sonuç bugün canlı yayın esnasında açıklandı.

DNA testiyle ilgili sonuçları eline almış olan Müge Anlı, yayın esnasında Faruk’a sonucun ne olduğunu öğrenmeyi isteyip istemediği şeklinde bir soru yöneltti. Faruk ise öğrenmeyi istediğini ifade etti. Birgül ise DNA testiyle ilgili sonuçlarının bir an önce açıklanmasını ve artık kendisinin oğluna kavuşmayı istediğini ifade etti. Hemen sonrasında ise Anlı, sonucun ne olduğunu açıkladı.

19 farklı alanda gerçekleştirilen çalışma sonrasında Faruk’un 4 yaşında bulunan Görkem’in babası olamayacağı konusunda açıklama yapıldı. Faruk ise, bu sonucu öğrendikten sonra kendini kaybedip Birgül’ü darp etmeye başladı. O esnada yayın hızlı bir şekilde kesildi ve Faruk hemen stüdyonun dışına çıkartıldı.

Birgül Memiş ise eşi olan Faruk Aydın’la evli durumdayken farklı bir adamla beraber olduğunu ve çocuğun ondan olduğunu ifade etmişti. Aynı zaman içerisinde çocuğun gerçekteki babasının bir uyuşturucu bağımlısı olduğunu da açık bir şekilde ifade etmişti.