Arabesk müzik tarzının usta isimleri arasında yer alan Cansever (Djansever Dalipova), son çıkartmış olduğu şarkılar ile gençleri peşinden sürüklemeyi başardı. Her çıkardığı şarkısı adeta olay olan ve sosyal medya sitelerinde çok konuşulan Cansever’in ‘Şeytan Diyor Ki’ adına sahip single çalışması Youtube platformunda yer alan ‘Top 100 Songs Turkey’ (Türkiye’de en çok dinlenen 100 şarkı) oynatma listesi içerisinde 17. sıraya yerleşmiş durumda!

Yapmış olduğu şarkılardan dolayı her dönem en fazla konuşulan isimlerden bir tanesi olarak öne çıkan arabeskin en güçlü seslerinden Cansever yeni çıkartmış olduğu şarkılarıyla genç kitleye hitap etmeyi sürdürüyor. Şeytan Diyor Ki adlı şarkısının yanı sıra Aç Kapıyı Ben Geldim ismine sahip single çalışması Tiktok platformu üzerinde adeta paylaşım rekorları kırmış oldu. Özellikle de Şeytan Diyor ki ismine sahip olan çalışması Tiktok platformu üstünde fenomen hale gelmesinin hemen sonrasında Youtube platformunda yer alan ‘Top 100 Songs Turkey’ ismine sahip oynatma listesi içerisinde 17. sıraya yerleşmiş oldu! Cansever ise şarkılarının bu denli dinlenmesi ve fenomen hale gelmesinden oldukça memnun.

Cansever ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde Samara ile birlikte Kobra Murat ve de DJ Yılmaz’la birlikte Ramdika ismine sahip bir roman havasını da hayranlarıyla buluşturdu ve bu şarkıya çıkmış oldukları klip kısa zaman içinde milyonlarca izlemeye ulaşmayı başardı.