Ünlü ve başarılı oyunculardan biri olan Godfrey Gao’dan sevenlerini üzüntüye boğan bir haber gelmiş oldu. 35 yaşında bulunan ünlü oyuncu, bir tane şov programının çekimleri gerçekleştiği esnada ani bir şekilde yere yığıldı.

Gao’nun bağlı bir durumda bulunduğu JetStar Entertainment ajansı tarafından yapılmış olan açıklamaya bakılırsa, 35 yaşında bulunduğu açıklanan Gao’nun, Çin içerisinde ”Chase Me” ismine sahip televizyon programının çekimleri esnasında kalp krizi geçirmiş olduğu tespit edildi. Söz konusu bu açıklama içerisinde, çekimler esnasında koştuğu esnada ani bir şekilde yere yığılmış olan Gao’nun hızlı bir şekilde hastaneye kaldırılmış olduğu fakat kurtarılamadığı bilgisine yer verildi.

Tayvan içerisinde dünyaya gözlerini açan ve çocukluk döneminde ailesi ile beraber Kanada’ya yerleşmiş olan genç yaştaki aktörün cansız bedeninin Taipei’ye yollanacak olduğu bilgisine ulaşıldı.

Fransız asıllı modacılardan biri olan Louis Vuitton’ın ilk Asyalı modellerinden biri şeklinde tanınmış olan Gao, Hollywood yapımlarından bir tanesi olarak öne çıkan ”Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri” adlı filmin de aralarında bulunduğu 20 taneden daha çok film içerisinde aktif bir şekilde rol almasıyla tanınırlığını daha da çok arttırmıştı.