Ünlü şarkıcılardan biri olan Rafet El Roman’ın boşanmış olduğu es eşi oyuncu ve aynı zamanda ünlü modellerden Ceren Kaplakarslan, geçtiğimiz ekim ayı içerisinde nişanlısı Temel Kankıran tarafından hamile olduğu esnada darp edilmiş, bundan dolayı da şikayetçi olmuştu. Altı aylık hamile olduğu bilinen Ceren Kaplakarslan’la beraber annesi olan Nuray Deveci’yi silah kabzasını kullanarak vurup yaralamış olduğu ve tehdit ettiği şeklindeki iddiayla tutuklanmış buluna ünlü yapımcı Temel Kankıran, yargılanması devam eden davanın ilk celsesi esnasında tahliye edilmiş durumdaydı.

Ünlü şarkıcılardan Rafet El Roman ise Ceren Kaplakarslan’ın sevgilisi tarafından şiddet görmesine çok fazla üzülmüş, eski eşinin yanında bulunduğuna yönelik bir açıklama da bulunmuştu. Olayın hemen sonrasında tedavi olmaya başlayan Kaplakarslan, annesi olan Nuray Deveci ile birlikte Amerika Birleşik Devletleri’ne gitmişti.

Ceren Kaplakarslan’dan bugün ise müjdeli bir haber gelmiş oldu. Amerika Birleşik Devletleri içerisinde bir tane kız bebek dünyaya getirdi. İsmini Tuva koymuş bulunan Kaplakarslan, ilk fotoğraflarını ise sosyal medya platformu üzerinden yayınladı. Ünlü durumdaki oyuncunun Temel Kankıran’a açmış olduğu davalar ise halen devam ediyor.