Sosyal medya üzerindeki hesabını aktif bir şekilde kullanmış olan ve gün içinde yapmış olduğu her bir şeyi paylaşmaya devam eden Zeynep Alkan, geçtiğimiz mini eteğin yanı sıra askılı elbise modeliyle bacak bacak üstüne atıp bir poz vermişti. Alkan, vermiş olduğu bu pozları da Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşmayı hiç bir şekilde ihmal etmedi. Alkan’ın bu paylaştığı pozları kısa zaman içinde binlerce sayıda beğeni almış oldu.

Hamdi Alkan ile birlikte Canan Hoşgör’ün kızları olarak tanıdığımız Zeynep Alkan geçmiş olduğumuz ay içerisinde Taksim İstiklal Caddesi’ne çıkarak bir keçi dolaştırmıştı. Alkan’ın, özel bir çekimle ilgili olarak keçiyle gezmekte olduğu, aynı zaman içerisinde sosyal bir deney yapmış olduğu bilgisine ulaşıldı. Sosyal medya hesabı üzerinden de bu görüntüleri paylaşmış olan Alkan takipçileri tarafından da çok yoğun bir ilgi görmüş oldu.

Zeynep Alkan Kim?

Zeynep Alkan, 26 Mayıs 1998 tarihi içerisinde İstanbul ilinde dünyaya gözlerini açmıştır. Aslen Hatay ilinde yer alan Zeynep, Hamdi Alkan ile Canan Hoşgör’ün kızlarıdır. Ayşe isminde bir tane kız kardeşi yer alıyor. 12 yaşında iken bir takım tiyatro oyunları esnasına rol almış olan Zeynep Alkan, 2 sene boyunca Kadıköy Devlet Konservatuarı içerisinde yarı zamanlı bir şekilde viyola eğitimi almış durumdadır. Zeynep Alkan’ın rol almış olduğu Kırk Yalan isimli film ise 20 Aralık tarihinde vizyona girmiş olacak.