Seksenler isimli dizideki ünlü durumdaki oyuncusu Ceyhun Fersoy, Küçükçekmece Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu söyleşide gençler ile buluşma gerçekleştirdi.

Katılmış olduğu söyleşi esnasında özel yaşamına yönelik soruları cevaplamış olan Fersoy; ”Eşimi ilk gördüğüm zaman oturmuş olduğum yerden düştüm sonrasında ise ne güzel düştüm diyerek bir şaka yaptım. Tanıştıktan sadece bir hafta sonrasında ona duygularımı net bir şekilde açıkladım” ifadelerine yer verdi.

Kadriye Moroğlu Lisesi içerisinde Küçükçekmece Belediyesi’nin gerçekleştirdiği söyleşiye katılım gerçekleştiren ünlü durumdaki oyunculardan Ceyhun Fersoy, samimi açıklamalar gerçekleştirdi.

Oyunculuğa fazlasıyla küçük yaşlarda ilgisinin ve kabiliyetinin olduğunu ifade eden Fersoy, Seksenler Dizi seti içerisinde tanışıp yuva kurduğu eşi Begüm Öner’le ilk tanışmalarını da esprili bir dil ile anlattı. Oyuncu olma için 4 yaşında karar vermiş olduğunu ifade eden Ceyhun Fersoy açıklamasında; ”Daha çocukken fazlasıyla güzel bir şekilde taklit yapıyordum. Bir gün ise babama bu yapmış olduğum ne benim şeklinde bir soru sordum. Ben onu yapmayı istiyorum dedim. İşte bende oyuncu olmak için öyle karar vermiş oldum.

7 sene boyunca hiç bir şekilde iş bulamadım, hiçbir şeyde yapamadım. İnsanlar ise sen oyunculuğu bırak farklı işe gir dediler. Ben hiç bir şekilde pes etmedim. Sizlerde ne olursa olsun kesinlikle pes etmeyin ve istemekte olduğunuz şey için kesinlikle mücadele edin” ifadeleri ile konuştu. Özel yaşamıyla ilgili soruları da cevaplayan ünlü oyunculardan Ceyhun Fersoy; ”Eşimle 2012 senesinden bu zamana kadar beraberiz ve fazlasıyla mutluyuz. Biz set içerisinde tanıştık. Onu gördüğümde oturmakta olduğum yerden aniden düştüm, sonrasında ise ne güzel düştüm şeklinde bir şaka yaptım. Tanıştıktan sadece bir hafta sonrasında ona duygularımı açıkladım” ifadelerine yer verdi.