Bir dönemler İşte Benim Stilim isimli yarışma programına katılmış olan ünlü türkücülerden Ceylan’ın da yeğeni olduğu bilgisine ulaşılan Nazlıcan Arkan bir müddettir tedavi görmeye devam ettiği hastane içerisinde yaşamını kaybetti.

Ünlü türkücülerden biri olan Ceylan, Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım içerisinde; ”Acı durumdaki bir kaybımız. Kelimeler ile tarif edilmesi çok zor bir acı yaşamaktayız. Yeğenim olan Nazlıcan Arkan, yaşamla ilgili savaşını yitirdi. Cenazesi ise 22 Aralık Pazar gününde Büyükçekmece Küba Camii içerisinde öğlen namazını müteakip kılınan cenaze namazının hemen sonrasında Büyükçekmece Tüyap Mezarlığı’na defnedilmiş olacaktır.” ifadelerine yer verdi.

Arkan, geçmiş olduğumuz kasım ayından bu zamana kadar pankreas iltihabından dolayı götürülmüş olduğu Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi içerisinde tedavi görmeye devam ediyordu. Bir dönemler ”İşte Benim Stilim” isimli popüler yarışma programına da katılmış olan 25 yaşında bulunan Arkan’ın cenazesi ise yarın Büyükçekmece Kuba Camii içerisinde okunacak öğlen namazına müteakip kulunan cenaze namazının hemen sonrasında Büyükçekmece Tüyap Mezarlığı’nda toprağa verilmiş olacak.

Türkücülerden Ceylan’ın yeğeni olarak kamuoyunda tanınan Nazlıcan Arkan, aralık ayının ilk dönemlerinde rahatsızlığından dolayı hastaneye götürülmüştü. Pankreas iltihabıyla ilgili bir teşhis konulmuş olan Nazlıcan yoğun bakıma kaldırılmıştı.