Yağmura hiç bir şekilde aldırmadan sevenleri ile buluşmuş olan Serdar Ortaç konserden önce muhabirlere de yakalandı. Son günler içerisinde yaşamış olduğu zorluklardan ötürü bitkin bir durumda bulunan Ortaç muhabirlerin sorduğu soruları da yanıtladı.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde yoğun bakıma alınmış olan kardeşinin durumuyla alakalı herkesten dua talep eden ünlü ve başarılı durumdaki popçu, tedavisinin halen sürdüğünü de ifade etti.

Eşi olan Chloe Loughnan’la Boşanacakları konusundaki iddiaları yalanlamış durumdaki Ortaç, yeni seneye ayrı gireceklerini de açıkça ifade etti. Ünlü durumdaki şarkıcı, uzun bir süredir görüşemedikleri konusundaki soruya ise ”İrlanda’da da yer alan eşim Chloe yılbaşında da benimle olmayacak. Ancak Chloe’den çok daha önemli dertlerim mevcut. O ise benim kardeşimin sağlığıdır.” ifadelerine yer verid.

Bir zamandır boşanacakları konuşulmakta olan ikili her fırsatta bu bahsi geçen iddiaları da yalanmakta. Amerika içerisinde motosiklet kazası geçirmiş olan Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan’ın tedaviside yurt dışında halen sürüyor.

Şarkıcılardan Serdar Ortaç’ın erkek kardeşi olan Serkan Ortaç, bilinmemekte olan bir sebepten ötürü geçtiğimiz olduğumuz günlerde Maslak’ta yer alan özel bir tane hastane içerisinde yoğun bakıma kaldırılmış idi. Serdar Ortaç ise konuyla alakalı yapmış olduğu açıklama içerisinde enfeksiyon açıklaması yapmıştı.