Denizli ilinde yer alan Pamukkale ilçesi içerisinde 1 kişinin yaşamını yitirdiği, iki kişinin ise yaralanmış olduğu silahlı kavgaya yönelik olarak polis ekipleri tarafından gözaltına alındığı açıklanan iki tane şüpheli şahısın tutuklandığı bilgisi aktarıldı.

Akhan Mahallesi içerisinde 3 Aralık tarihinde oto kiralama işleri gerçekleştirilen iş yerinin sahibi olduğu açıklanan Ahmet Ü’nün silahlı kavga esnasında öldürülmüş olması ve ayrıca aynı yerde iki kişinin yaralanmış olması olayına yönelik zanlılar arasında yer alan Ş. Ç. ile birlikte M. E’nin emniyet binasındaki işlemleri bitirildi.

Adliyeye sevk işlemleri gerçekleştirilmiş olan bu zanlı şahıslar, çıkartıldıkları hakimlik tarafından tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Pamukkale ilçesinde yer alan Akhan Mahallesi içerisinde 3 Aralık tarihinde oto kiralama işlemleri gerçekleştirilen bir tane iş yerinin sahibi olduğu bilgisine ulaşılan Ahmet Ü. ile birlikte oğlu olan Ali Ü.’yla husumetli bir durumda bulundukları açıklanan E. Ö. ve de M. E. arasında meydana gelen silahlı kavga esnasında babayla birlikte oğlu ve ayrıca E. Ö. yaralanmış, Ahmet Ü. hızlı bir şekilde götürüldüğü hastanede yaşamını yitirmişti.

Olayın hemen sonrasında kaçtığı açıklanan M. E. polis merkezine giderek teslim olmuş, şüpheli durumda bulunan Ş. Ç. de bir müddet sonrasında ekipler tarafından gözaltına alınmış idi.