Denizli ilinde yer alan Çivril ilçesi içerisinde gerçekleşmiş olan trafik kazası esnasında dört kişinin yaralandığı açıklaması yapıldı.

Elde edilmiş olan bilgiye bakılır ise Denizli yönünden yola çıkarak Uşak istikametine doğru seyir halinde bulunan Metin Mert tarafından kullanılan 13 AY 061 plakasına sahip bir kamyonet, Karabedirler Kavşağı’na geldiği esnada Ramazan Aydoğmuş tarafından kullanılan 20 ED 585 plakasına sahip bir minibüsle çarpıştı. Meydana gelen bu çarpışmanın etkisi ile birlikte kontrolden çıktığı açıklanan kamyonet, yolun hemen yanında yer alan evin duvarına çarpıp hızlı bir şekilde alev aldı ve yanmaya başladı.

Yanmış olan kamyonete birinci müdahaleyi ev sahibi ile birlikte komşuları kendi imkanlarıyla hortumlarını kullanarak yaptı.
Söz konusu bu yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile birlikte eve hiç bir şekilde sıçramadan kontrol altına alınarak söndürüldü.

Söz konusu bu kaza esnasında yaralandığı açıklanan şoförlerden Mert ile birlikte Aydoğmuş’un yanı sıra araçlar içerisinde yer alan Barış Tuncel ile birlikte Serkan Ak adlı vatandaşlar, sağlık ekipleri tarafından hızlı bir şekilde Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesine götürüldü. Söz konusu bu trafik kazasıyla alakalı olarak soruşturma başlatıldığı açıklandı.