‘Of Aman Nalan’ ismiyle ün kazanan ünlü sanatçılardan Nalan, 5 senelik bir aranın ardından geçmiş olduğumuz akşam üzeri bir tane mekan içerisinde sahnedeydi. Gece esnasında hakkında merak edilmekte olan sorulardan bir kısmını cevaplayan Nalan, çocuk konusunda çok ilginç bir çıkışta bulunmuş oldu.

Özel yaşamıyla alakalı merak edilenlerden bir kısmını ifade eden Nalan, evlilikle alakalı sorulara cevap olarak; ”Bekar olmak aslında bir sultanlıktır. Aşk acısı çekmek çok güzel bir beste yaptırmakta. Mevlam yazmışsa olur elbetteki ancak benim öyle bir düşüncem bulunmuyor. Çocuk konusunda bir isteğim de kesinlikle olmadı. İyi bir anne olacağımı da hiç bir şekilde düşünmedim. Endişeli bir kişiliğim var ve çocuk yetiştiremem gibi geliyor.” ifadelerine yer verdi.

Nalan Kim?

İsmi tam olarak Emine Nalan Tokyürek olarak bilinen Nalan Tokyürek, 15 Kasım 1973 tarihi içerisinde Eskişehir ilinde polislik yapan bir tane babayla ev hanımı olan bir tane annenin 3. kızları şeklinde dünyaya gözlerini açtı. Daha üniversite öğrencisiyken, okul arkadaşlarından kurulan bir tane grup ile Beşiktaş ilçesindeki bir tane mekanda gerçekleştirdiği programlar aracılığıyla da İlk sahne deneyimini kazanmış oldu.

Birinci albümü ise, 1994 senesi içerisinde ”OF AMAN” ismiyle piyasaya sürüldü. 800.000 tane olarak gerçekleşen satış rakamıyla o dönemlerde piyasaya sürülen albümler arasında en başarılı albümlerden bir tanesi olarak öne çıktı. Herkesin aklında ise albümünün ismiyle bütünleşmiş olarak; ”Of Aman Nalan” şeklinde kalmasından dolayı da öyle tanınıyor.