6 tane çocuklarının velayeti amacıyla çok uzun bir zaman mücadele sürdüren Angelina Jolie ve Brad Pitt en sonunda anlaşmaya yanaştı. Fakat iddiaların ise ardı arkası bir türlü kesilmemekte. Bunların arasında en dikkat çekenlerden bir tanesi de birkaç günden beri Amerika Birleşik Devletleri’nin basınının gündeminden hiç bir şekilde düşmemekte.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde Vietnam’da 1 tane yetimhaneden evlatlık almış olduğu oğlu Pax Thien’e Brad Pitt’in kendini hiç bir şekilde istemediğini ifade ettiği ileri sürülen Amerikalı aktris, basına yansımış olan haberlere bakılır ise bununla da hiç bir şekilde yetinmemiş.

İddialara bakılır ise; Angelina Jolie, özellikle evlatlık olan çocuklarında Zahara ile birlikte Maddox ve de Pax Thien’i Brad Pitt’e karşı sanki ”zehirlemekte”. Ünlü durumdaki oyuncunun, çocuklarının Brat Pitt’ten soğumaya başlaması ve uzak durması amacıyla onlara da ünlü durumdaki aktörü kötülemiş olduğu iddia edildi. 17 yaşında bulunan Maddox, 15 yaşında bulunan Pax Thien ve 13 yaşında bulunan Zahara’nın, Pitt’i görmeyi bile istememekte oldukları ifade edildi.

Brad Pitt’e yakın durumda bulunan kaynaklar, ünlü aktörün bu durumla ilgili çok büyük bir üzüntü duymakta olduğunu söyledi. Pitt’in yakın durumdaki arkadaşları; ”Brad, çocuklarının gelerek kendini görmelerini istemekte” ifadelerine yer verdi. Amerikalı aktörün, Maddox’la ilişkisinin hiç bir şekilde düzeltilemez biçimde bozulmasından endişe etmekte olduğu” iddia edildi.