Ali Eyüboğlu ile birlikte İlkay Buharalı’nın hazırlayarak sunmaya devam ettikleri ”Magazin Noteri” isimli program esnasında, Yağmur Aşık’ın 3.5 yaşında bulunan kızını darp etmiş olduğunu açıkça gösteren adli raporlar paylaşıldı.

Tamamen çekişmeli bir boşanma süreci yaşamış olan Emre Aşık ile birlikte Yağmur Aşık, çocukları hususunda sürekli olarak birbirlerini suçlamaktaydı. En son eşinin şiddet uygulamış olduğunu iddia ederek 2 tane çocuğunun velayetini almayı başaran Emre Aşık, 1,5 yaşında bulunan en ufak kızını da yanına almış oldu.

Çocukların öğrenim gördüğü okulun devreye girmiş olduğu söz konusu bu olayda, hafta sonunda annelerinin evine giden Erol ile birlikte Elvin’in darp edilmiş olduğu belgelenip, hem polislere hem ise Emre Aşık’a bildiride bulunuldu. Bunun sonrasında ise harekete geçmiş olan Emre Aşık, çocukların velayetini alabilmek amacıyla mahkemeye başvuruda bulundu. Aşık’ı haklı bulmuş olan mahkeme de 3 tane çocuğun velayetlerini, komple babaya vermiş oldu.

Tutanak içerisinde bulunan ifadelere bakılırsa, 25 Aralık tarihinde okuluna fazlasıyla belirgin bir morlukla gelmiş olan çiftin kızlarının yüz kısmının şiş bir durumda bulunduğu da tespit edilmiş oldu. Öğretmenlerinin durumla ilgili olarak soru sormasının sonrasında ise ufak kız ”Annemin canı beni dövmeyi istemiş” ifadelerine yer vererek yanıtladı. Öğretmenlerin kayıt altına almış olduğu bu görüntüler ise mahkemeye delil şeklinde sunuldu. Hemen sonrasında ise mahkeme, çocuklarını yalnızca hafta sonu görebilmekte olan Yağmur Aşık’ın bu söz konusu hakkını da elinden almış oldu.