Ünlü model ve sunuculardan biri olan Özge Ulusoy, Anatolium Marmara AVM içerisinde gerçekleştirilen etkinlik kapsamında ilginç itiraflar gerçekleştirdi

Etkinlik daha başlamadan öncesinde Özge Ulusoy’un gizli bir tane hayranından oyuncak bebekle birlikte kalpli  bir ayıcık geldi. Ulusoy ise, hayranlarının karşısına çıktığı zaman gelmiş olan hediyeleri gördü ve çok şaşırdı. Hediyeleri göndermiş olanın kim olduğunu bilmemekte olduğunu ifade eden güzel manken, şaşkınlığını hiç bir şekilde gizleyemedi.

Özellikle de gençlere tavsiyeler vermekte bulunan Ulusoy; ”Ben paramın kıymetini çok iyi bilirim. Zira kendi paramı kazanmaktayım ve geleceğe yönelik bir yatırım yapmaya çalışmaktaydım. Müsrif olan bir insan değilim. Çalışıp, emek harcanıp kazanmış olan para fazlasıyla kıymetli” ifadelerine yer verdi.

Düzenli bir yaşamının olduğunu ifade eden Özge Ulusoy; ”Dışarıdan bakıldığında fazlasıyla değişik bir yaşamımız varmış gibi gelmekte ancak akşam 10.5’ta yatağa giriyorum. Sabah ise erken kalkarak sporumu yapıyorum. Yiyip kilo almayan kişilerden değilim. O sebeple fazla spor yapıyorum” ifadeleriyle konuştu.

Ünlü durumdaki sunuculardan ”Yaşamda sizi en fazla zorlamakta olan şey neydi. Zorluklar ile nasıl başa çıkmaktasınız” şeklindeki soruya, ”Benim de büyük sıkıntılarımla birlikte problemlerin oluyor. Duygusal durumdaki kırgınlıklar yaşıyorum veyahut yaşatılmakta bana. Fazlasıyla sık bir şekilde oluyor hatta, yaşamımızdaki bazı insanlar sebebiyle. Her defasında bir öncekini düşünmekteyim, ”Ben aslında neleri atlattım ancak bu da geçecek” demekteyim. Tabii ki de basit olmuyor. Dışarda gülmek mecburiyetindeyim ancak evde gidip aplamaktayım. Aslında her insan gibiyim” şeklinde cevap verdi.

Yemek yapmayı bilmemekte olduğunu da ifade eden Ulusoy; ”Fazlasıyla isterim bir tencere yemek yapabileyim, sofralar kurarak misafir ağırlayayım ancak öyle bir yaşamım ne yazık ki bulunmuyor. Yemek yapmayı evlendikten sonra öğreneceğim herhalde” ifadelerine yer verdi.