Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu cesur paylaşımları sebebiyle sık bir şekilde gündeme gelmeye devam eden Didem Soydan, son günler içerisinde yapmış olduğu cinsel organ paylaşımlarından dolayı da bütün dikkatleri üstüne çekmeyi sürdürüyor.. Hem Instagram hesabından hem ise Twitter hesabı üzerinden cinsel organla alakalı bir takım açıklamalarda bulunan Soydan, en son ”Doyamadın artık” ifadelerine yer veren bir kişiye yanıt verdi.

Twitter hesabı üzerinden ”Penise ”penis” dedik ondan dolayı da ödü koptu milletin” şeklinde bir paylaşımda bulunan Didem Soydan’a tepkiler yağmaya başladı. Sosyal medya kullanıcılarından biri de Soydan’ın yapmış olduğu paylaşımının altına ”Bir türlü doyamadın sen. Toprak doyursun seni” ifadelerine yer verdi. Kendisine gönderilen bu mesajı görmüş olan Soydan da ”Doyamamış olan sizsiniz. Ne zaman penis deniliyor ola çılgınlar gibi atlamaktasınız üstüne ancak seviyorsun sen ben çok iyi bir şekilde anlıyorum seni ve hiç bir şekilde de yargılamıyorum asla” ifadeleriyle yanıt verdi.

Bazı zamanlarda takipçileri tarafından kendisine gönderilen uygunsuz mesajları ifşa etmeye devam eden Didem Soydan, bu defa da adını gizlemiş olduğu birinin ”Büyük penisle ilgili fetişiniz mi bulunuyor?” şeklindeki soruyu Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşmış oldu. Mesajı sadece paylaşmış olmakla yetinmeyen Soydan yanıt olaraksa ”Ben bunu anlamadım ya küçük olanın fetişi mi varmış. Yani küçük olanını kim sever ki neyse her seçim için saygı falan” ifadelerine yer verdi.