Serdar Ortaç ile yaklaşık olarak 5 sene boyunca devam eden evliliğini 2019 senesi içerisinde tek bir celsede sona erdiren Chloe Loughnan, şikayetçi durumda bulunduğu ufak göğüslerinin silikonlarını yeniletmiş oldu. Hayalini kurmakta olduğu göğüslere kavuşmasının ardından çok cüretkar olan pozlarını arka arkaya paylaşan Chloe Loughnan, sosyal medya platformu üzerinde adeta şov yapmış oldu.

Ünlü şarkıcılardan biri olan Serdar Ortaç’la devam eden evliliğini 2019 senesi içerisinde sona erdiren İrlanda asıllı modellerden Chloe Loughnan, boşanmanın ardından Serdar Ortaç’tan 1 milyon Türk Lirası tutarında bir tazminatı almasının ardından Türkiye’yi terk etmiş idi.

Ayrılığın hemen sonrasında kendisine çok daha yeni bir yaşam kurmuş olan Chloe, yaşamında ve kendisi üzerinde şikayetçi durumda bulunduğu şeyleri de değiştirmeye başlamış oldu. Senelerdir çok ufak olan göğüslerinden muzdarip durumda bulunan ünlü model, bıçak altına yatıp mevcut durumdaki silikonlarını yeniletmiş oldu. Masadan kalkmasının ardından hayalini kurmakta olduğu göğüslere kavuşmayı başaran İrlanda asıllı Chloe Loughnan, sosyal medya platformu üzerinde de son görünümünü paylaşmaya hiç bir şekilde doyamadı. Nefesleri kesmiş olan pozları sayesinde dikkatleri üstüne çekmiş olan eski yenge, kendisini takip edenlerden de binlerce sayıda beğeni almış oldu.