Denizli ili içerisinde 1.400 Türk Lirası tutarında bir para bulunan ve yere düşürülmüş cüzdanın çalınma anları güvenlik kameralarına yansımış oldu. Yere düştüğü açıklanan cüzdanı çalınmış kadın da bundan şikayetçi oldu.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa, söz konusu olay Pamukkale ilçesinde yer alan İstiklal Mahallesinin İstiklal Caddesi üstünde geçmiş olduğumuz gün meydana geldi. Gece saatlerine doğru yaşanmış olan ve güvenlik kameralarına yansımış durumdaki bu olayda, Ayşe Su Yıldız adına sahip kadın içinde tam tamına 1.400 Türk Lirası tutarında bir para yer alan cüzdanını arkadaşını hastane içerisinde ziyarete gittiği esnada düşürdü. Yıldız’dan ortalama bir şekilde on beş dakika sonrasında gelmiş bir şahıs ise yerde bulunan cüzdanın farkına vardı. Hemen sonrasında cüzdana ilk olarak tekme atmış bulunan adam daha sonrasında ise cüzdanı alsı, cebine koyup yoluna devam etmeyi sürdürdü.

Daha sonrasında ise cüzdanının bulunmadığının farkına varan Yıldız da arabadan inmiş olduğu yere kadar gidip cüzdanına baktı. Daha sonrasında ise çevrede yer alan güvenlik kameralarına baktığında cüzdanının yere düşmüş olduğunu ve sonrasında ise çalındığının farkına vardı. Yıldız hemen sonrasında ise karakola gitti ve olayla alakalı olarak şikayetçi oldu.