Bu dönemlerde bütün zamanını Dubai içerisinde açmış olduğu restoranına harcamaya devam eden CZN Burak, Dubai asıllı oyun firmalarından Boss Bunny şirketiyle özel bir oyunla alakalı ortaklık kararı almış durumda. Firma aracılığıyla duyurusu yapılan işbirliğinden ortaya çıkması beklenen oyunla beraber hayranı olanlar, ünlü durumda bulunan şefin dünyasını keşfetmiş olacak.

Ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde Dubai’de yer alan çok daha yeni bir restoran açmış bulunan ünlü şeflerden CZN Burak, Dubai da merkezi bulunan mobil Hyper & Casual oyun firmaları arasında yer alan Boss Bunny şirketiyle partnerlik anlaşması imzalamış oldu. Boss Bunny şirketinin LinkedIn platform üzerinden yapmış olduğu özel bir açıklamayla duyurusu gerçekleştirilen işbirliğine bakılırsa oyun şirketiyle CZN Burak, her yaştaki insana hitap etmesi konusunda planlar yapılan bir mobil oyunun üstünde çalışmaya başlamış oldu.

Boss Bunny Games şirketinin CEO’su olarak görev yapan Geraint ‘G’ Bungay’in resmi bir durumda olan LinkedIn hesabı üzerinden gerçekleştirilen paylaşım esnasında, oyun firmasının CZN Burak’la beraber dünya üzerindeki her bir tarafından ve her yaştan insana hitap edebilmesi konusunda beklentiler bulunan mobil oyun geliştirebilme amacıyla ortaklık kurulmuş olduğu ifade edilmiş durumda. Burak Özdemir’in mükemmel olan aşçılığına vurguda bulunan CEO, Burak Şef’in dünyasını keşfetme konusunda fırsat sunan bir oyun geliştirecek oldukları konusunda duyuru yaptı.