Instagram platformu üzerinde ”Rinda Jemines” adına sahip Türk asıllı bir tane kadın kullanıcı, yabancı bir kadınmış gibi futbolcuları trolleyerek ifşa etti. Konuşmuş olduğu futbolculara Türk olduğunu gösterebilmek amacıyla Türkçe mesaj gönderen kadın sonrasında ise; ”Danla’nın taktiğini denedim” ifadelerine yer verdi.

Genç yaştaki bir kadın, ünlü durumdaki bazı futbolculara mesaj atmaya başladı. Almış olduğu bu cevapları ise Instagram hesabı üzerinden net bir şekilde ifşa etmiş oldu. Ünlü durumda bulunan YouTuberlardan Danla Bilic’in ünlü futbolcuların kendisine yollamış olduğu mesajları ifşa ediyor olmasına özenen kadın kullanıcı, Tolgay Arslan ile birlikte Mohamed Elneny, Abdulkadir Parmak ve ayrıca Christian Luyindama mesajlarını paylaştı.. Mesajlar üzerinde ise Abdulkadir Parmak’ı hedef almış oldu. Kendilerine mesaj gönderen kişinin yabancı birisi olduğunu düşünmeye başlayan futbolcular, söz konusu bu kadından fotoğraf dahi istedi.

Genç yaştaki kadın, ünlü ve başarılı durumdaki futbolculardan istemekte olduğu yanıtları aldıktan hemen sonrasında ise Mohamed Elneny’e ‘Güzel bir konuşma karın ile birlikte çocuğunla sana mutluluklar” ifadelerine yer verdi. Luyindama’ya da yazmış olduğu mesajda ”Danla’nın taktiğini denedim numaraya hiç bir şekilde gerek yok merci” ifadeleriyle bir mesaj yolladı.