Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlardan dolayı çok sık bir şekilde gündeme gelmeye devam eden ünlü şarkıcılardan Demet Akalın, en son çok kısa bir durumda ve sarı saçlı bir tane fotoğraf paylaşımında bulundu. Yeni paylaşmış olduğu imajı ile çok fazla beğenilmemiş olan Akalın’ın peruk takmış olduğu da ortaya çıkmış durumda.

Sürekli olarak sosyal medya hesabı üzerinden makyajsız bir şekilde ve yapılı durumda bulunmayan saçlarıyla paylaşımlar gerçekleştiren Demet Akalın, Twitter hesabı üzerinden sarı saçlı olduğu bir tane fotoğraf paylaşımı gerçekleştirdi. Akalın’ın paylaşmış olduğu bu fotoğrafa kısa zaman içinde yüzlerce sayıda yorum gelmiş oldu. Kullanıcılardan bazıları da fotoğrafın alt kısmına; ”İnşallah bu bir peruktur” yorumlarının yanı sıra ”Abla nolur kafamdaki bir peruk de” ve ”Abla sakın o saçlarıma kıydım açıklaması yapma” şeklinde yorumlar geldi. Takipçilerinden gelmiş olan yorumlara video paylaşımı yaparak yanıt vermiş olan Akalın sonrasında ise; ”Aaa neden bunu sevmediniz” ifadelerine yer verdi.

Kısa zaman içerisinde takipçilerinden binlerce sayıda yorum almış bulunan Demet Akalın, bu yeni imajı ile birlikte şarkıcı Gülşen’e benzetilmeye başlamıştı. Sarı saçlı durumları çok fazla beğenilmemiş olan Akalın ”Sarı renkli peruk çok sevilmedi” ifadelerine yer vererek imajını değiştirmemiş olduğunu belirtti.