Covid-19 virüsünü atlatır atlatmaz kalmış olduğu yerden programına devam etmeye başlayan Demet Akalın, kombiniyle ilgili olarak ödeme yaptığı ücretle gündem olmuş durumda. Demet Akalın, program esnasında giymiş olduğu Beyonce’nin tasarladığı takımı için tam tamına 3.147 Türk Lirası tutarındaki bir parayı gözden çıkartmış oldu.

Arkadaş grubu ile beraber Uludağ’a tatile gitmesinin ardından Covid-19’a yakalanmış olan ünlü şarkıcılardan Demet Akalın, hastalığı atlatmasının hemen ardından, sabahları sunmakta olduğu programına da devam etmeye başlamış oldu. Ünlü türkücülerden Alişan ile beraber Star TV ekranları üzerinden izleyiciye seslenmeye devam eden ünlü şarkıcı, program esnasında tercih etmiş olduğu kombininin fiyatınadan dolayı da gündem yaratmış oldu.

Dünya çapında ünlü yıldızlardan biri olan Beyonce’nin tasarlamış olduğu koleksiyona ait bir tane takımı tercih etmiş bulunan ünlü sanatçı, eşofman altına 1.249 Türk Lirası tutarında, eşofman üstüne 1.169 Türk Lirası tutarında, üstüne giymiş olduğu body için de tam tamına 729 Türk Lirası tutarında bir ödeme yaptı. Tercih etmiş olduğu takıma ödeme yaptığı ücretten dolayı sosyal medya üzerinde yeni bir gündem yaratmış olan Demet Akalın, çok sık bir şekilde kıyafetlerine harcamış olduğu paralardan dolayı da gündem yaratmakta.