Demet Akalın buna benzeyene dünya çapında ünlü starlarda rastlamış olduğumuz bir harekete imzasını atmış oldu. Akalın, altı yaşına girmiş olan kızı Hira’ya özel olarak çok büyük bir sürpriz yapmış oldu. Toplam olarak 270.000 Türk Lirası tutarında bir ödeme yaparak bir minibüs satın almış bulunan Akalın, içi ile birlikte dışını da pembe renge boyatmış oldu.

Kızının öğrenim görmekte olduğu okula rahat bir şekilde gidip gelebilmesi amacıyla elinden gelen herşeyi yapmakta bulunan ünlü şarkıcı, minibüsün içerisine bir tane de yatak koydurmuş oldu.

Demet Akalın, sosyal medya hesapları üzerinden kızı Hira’nın doğum gününü kutlamakta olan çok duygusal mesajlar paylaştı. Demet Akalın paylaşmış olduğu mesajda, ”Senin yüzün sürekli olarak gülsün güzel Hira’m. Allah seni korusun her çeşit bela ile birlikte şerden iyi ki doğdun iyi ki yaşamımın anlamısın sana adanmış bir yaşam benim için bundan böyle yaşamak. Allah seni korusun en mutlu yaşların bulunsun canım kızım” şeklindeki bir mesajla kızı Hira’nın doğum gününü kutlamış oldu.