Türk tiyatro dünyasının usta oyuncuları arasında yer alan Demet Akbağ, geçmiş olduğumuz gün rol gereğinde Kireçburnu Sahili’nde bayılıp tamamen beton olan zemine düşmüş oldu. Ünlü olan oyuncuyu o halde görmüş olan vatandaşlar da çekimi fark etmedikleri için çok kısa zamanlı bir panik yaşamış oldu.

Uzun bir zamandan beri Star TV ekranları üzerinde yayınlanmaya devam eden Akrep adlı dizi içerisinde başrolde oynamaya devam eden Demet Akbağ, geçmiş olduğumuz gün çekimlerin yapılması amacıyla Kireçburnu Sahili’nde yer almaktaydı. Sahne gereğince baygınlık geçirmiş olan beton zemine düşmüş bulunan Demet Akbağ, etrafta yer alan vatandaşların dikkatlerini çekmiş oldu.

Uzun bir zaman boyunca yerde yatmakta bulunan Demet Akbağ’ı görmüş olan hayranları, panik yaşamış olsalar da kısa zamanın ardından bu yaşanmış olanların sadece bir dizi çekimi olduğu anlaşılmış oldu. Büyük bir ilgi ile çekimleri takip etmiş olan vatandaşlar, ‘Koskocaman star yerlerde yatmakta. Demet abla ya sen yatma, biz yatarız’ ifadeleriyle esprili yorumlarda yapmış oldu. Çekimler esnasında ise Akbağ’a rol arkadaşı olarak öne çıkan Evrim Alasya eşlik etmiş oldu.