Bir zamandır yapmış olduğu açıklamaların yanı sıra paylaşımlarından dolayı da çok sık bir şekilde isminden söz ettirmeyi başaran Deniz Akkaya, cesur bir tane daha paylaşıma imzasını attı. Yaşamının çok büyük bir bölümünü spor yaparak geçirmekte olan Akkaya, son vermiş olduğu pozlar ile birlikte nerdeyse herkesi kendisine hayran bırakmış oldu.

Instagram hesabı üzerinde tam tamına 750.000 tane takipçisi olan Deniz Akkaya, yatakta çekilmiş pozunu takipçileriyle paylaşmış oldu. Güzel bir durumdaki modelin ”Aslan yatmış olduğu yerden belli olur” şeklindeki not yazarak yapmış olduğu bu paylaşım binlerce sayıda beğeni almış durumdayken, takipçilerinden ise tam bir not almış oldu.

İşte Deniz Akkaya’nın söz konusu bu paylaşımına yazılan yorumlardan bazıları;

– Kendisi çok güzel , aynada yer alan yansıması farklı bir güzel, anlayabileceğiniz her hali ile çok güzel

– Süper bir şekilde görünmektesiniz

– Bu şekilde aslana adeta can kurban olsun

– Bu güzelliğin karşısında saygı duruşuna davet etmekteyim tüm herkesi

Yapmış olduğu sporlardan dolayı harika bir fiziğe kavuşmuş olan Deniz Akkaya, geçmiş olduğumuz günler içerisinde yatakta mavi renkli mayosuyla tepetaklak bir şekilde poz vermişti. Ünlü bir durumda bulunan manken paylaşmış olduğu fotoğraflar üzerinde de ”42 defa maşallah” ifadelerine yer vererek kendine adeta övgü yağdırmış idi.