Ünlü şarkıcılardan biri olan Deniz Seki, cumartesi günü bir tane otelin sahnesinde hayranlarıyla buluşmuş oldu. Arka arkaya en sevilen şarkılarını okumuş olan Seki, bir süre sonra dikkatsizliğinin kurbanı oldu ve sahnenin üzerinden düştü.

Sesinin yanı sıra yazıp bestelemiş olduğu şarkılarından dolayı da da hafızalarımıza kazınmış olan aşk şarkılarının efsane isimlerinden biri olan Deniz Seki, geçmiş olduğumuz akşam üzeri vermiş olduğu konser esnasında çok talihsiz bir kaza yaşamış oldu. Şarkı söylediği esnada sahne üzerinde yürümekte olan Seki, platformla aydınlatma arasında yer alan boşluğu göremediğinden dolayı aniden yere düşmüş oldu. Personeller ile birlikte konuklar bir anlık korku yaşamış olsalar da Seki kısa zaman içinde yardımlar ile birlikte ayağa kalkmış oldu. Durumu iyi bir durumda bulunan ünlü şarkıcı, konsere de kalmış olduğu yerden devam etmiş oldu. Konserini devam ettiren Seki, düşmesiyle ilgili olarakta ”Nazar değdi” ifadelerine yer verdi.

Sahneden düşmüş olmasıyla alakalı olarak Instagram hesabı üzerinden de bir paylaşımda bulunan Deniz Seki; ”İlk olarak herkese iyi haftalar ve ayrıca şimdiden de mutlu seneler dilemekteyim. Cumartesi gecesinde gerçekleştirmiş olduğumuz sahnemiz esnasında bir iş kazası geçirerek düştüm. Beni çok fazla merak etmiş olan, soran ve yazan herkese de sonsuz teşekkür etmekteyim. Çok şükürki korku duyacak bir şey bulunmuyor. Halen birazda olsa ağrım var ancak nazar çıktı diyelim” ifadelerine yer verdi.