Denizli ilinin kent merkezi halen kar görmedi ancak bir tane alışveriş merkezi kar makinalarıyla kent insanının bu özlemini gidermiş oldu.

Yeni sene partisi esnasında kar makinaları da katılanların üstüne kar yağdırdı. Denizli ili içerisinde yer alan yaşam alanlarından AquaCity’de dün fazlasıyla özel bir yılbaşı partisi gerçekleştirildi. Bütün Denizli halkına açık olan ücretsiz parti kapsamında katılımcılar kar keyfini yaşama imkanını bulmuş oldu.

AquaMall içerisinde yer alan partiye katılım gerçekleştirenler bir taraftan Dj performansıyla coşarken bir taraftanda senenin ilk karının tadını çıkartmış oldu. Özel bir şekilde getirtilmiş olan 2 tane kar makinası partinin katılımcılarının üstüne gün boyunca kar yağdırmayı sürdürdü.

Daha sık bir şekilde kayak merkezleri içerisinde görülmekte olan dev boyuttaki kar makinaları parti esnasında eğlenmekte olan kalabalığın kar topu oynayabilmesini sağlamış oldu. Makinalar çalışmaya başladıktan hemen sonra yaklaşık olarak 30 cm kadar bir kar birikti. Özellikle çocuklar gece yarısı da devam eden parti süresince bol bir şekilde kar topu oynadı. Noel baba ile birlikte noel anne düzenlenmiş olan bu partiye renk katarken, alışveriş merkezi içerisinde yer alan şirketlerde katılanlar için özel hediyeler dağıttı. Suni kar serpilen bu partinin bugünde sürecek olduğu açık bir şekilde ifade edildi. Partiye katılanlar unutulmaz anlar yaşadı.