Denizli ili içerisinde sadece 1 haftalık bir zaman diliminde dört mevsim birden yaşanmış oldu. Geçmiş olduğumuz hafta içerisinde güneşli bir durumda hava hakim olmuşken, lodosun hemen sonrasında da kar ile birlikte yağmur gelmiş oldu.

Denizli ili içerisinde ardımızda bıraktığımız hafta içerisinde hava sıcaklıkları tam tamına 18 dereceye kadar ulaşmıştı. Sıcak bir durumda seyreden havanın hemen sonrasında ise Pazar günü öğleden sonraki dönemlerde lodos, hafta başına gelindiğinde de kentin yüksek bölgeleri üzerinde kar yağışı etkili bir hale geldi. Geçmiş olduğumuz gün sabah saatlerine doğru başlamış olan yağmur, kentin tamamında halen etkisini devam ettirmekte.

Hafta sonunda meydana gelen lodos ile beraber yaprakların döküşmüş olması da ortaya adeta kartpostallık görüntüler çıkartmış oldu. Düşmüş olan yaprakların fotoğrafı da sosyal medya platformları üzerinde yer bulmuş oldu.

Lodosun hemen sonrasında ise kent içerisinde yağmur ile birlikte kar yağışı başlamış oldu. Özellikle de Denizli ilinin çok yüksek bölgeleri üzerinde yağmaya başlayan kar, vatandaşları çok fazla sevindirmiş oldu. Nikfer Kayak Merkezi içerisinde de kar kalınlığı tam tamına 35 santimetreye kadar çıkmaya başladı. Vatandaşlar ise kar yağışı bulunan bölgelere giderek burda hatıra fotoğrafı çektirmiş oldu.