Denizli Büyükşehir Belediye’sinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan; engelli durumdaki, yaşlı olan, bakıma haldeki, sağlık hizmetlerine muhtaç ve ihtiyaç sahibi olan onbinlerce sayıdaki vatandaşın imdadına yetişen Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Evde Bakım ile Sağlık Merkezi ve Sevgi Eli personeli ile bir araya gelmiş oldu. Çaresiz durumda bulunan insanlara dokunabilmenin fazlasıyla önemli olduğuna da vurgu yapan Başkan görevindeki Osman Zolan, çalışanlara ise bunu bir iş şeklinde görmemelerinin gerekli olduğunu söyleyerek; ”Onları kendi anneniz, babanız ve kardeşiniz gibi bilin.” ifadelerine yer verdi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin İtfaiye Dairesi Başkanlığına ait olan toplantı salonu içerisinde gerçekleştirilen Kurumsal ile İş Güvenliği Risklerinin Bilgilendirme Eğitimi’ne katılım gerçekleştiren Başkan görevindeki Osman Zolan’a, Sosyal Hizmetler Dairesinin Başkanı görevinde bulunan Erdal Işık, Evde Bakım ile Sağlık Merkezinin Sorumlusu görevinde bulunan Şükran Atmaz ve de Sevgi Eli Koordinatörü görevinde bulunan Selma Yıldız eşlik ettiler. Denizli ili içerisinde bugüne kadarki süre içerisinde onbinlerce sayıdaki ihtiyaç sahibi olan engelliler, yaşlı durumdakiler, yardımala bakıma muhtaç durumdaki vatandaşın imdadına koşmakta bulunan Büyükşehir’in yardım melekleri ile bir zaman boyunca sohbet etmiş olan Başkan görevindeki Osman Zolan, göstermiş oldukları emekleri sebebi ile büyün herkese de teşekkürlerini iletti.

Denizli ilinin her mahallesi içerisinde kendilerine yollanan ve yönlendirilmiş olan bütün vatandaşlara ulaşmış olduklarına işaret eden Başkan görevindeki Osman Zolan, ”Belki de binlerce ve milyonlarca defa dua aldık. İnsanlarımıza dokunup onların mutlu olabilmesi amacıyla çalışmalar gerçekleştirdiniz:” ifadelerine yer verdi.