Denizli ili içerisinde inşaatta saklanmakta olan uyuşturucu madde, polis ekiplerinin başarılı takibiyle birlikte başarılı bir şekilde ele geçirildi.

Edinilmiş olan bilgiye bakılır ise, Çivril ilçe merkezi içerisinde yer alan bir inşaatta uyuşturucu madde saklanmakta olduğu ve bazı zamanlarda kullanılmakta olduğu bilgisine ulaşmış olan polis ekipleri binanın yer aldığı sokağı ve inşaatı detaylı bir şekilde gözetlemeye başladı. Bir zaman geçtikten sonra inşaata gelmiş olan O. K. merdiven boşluğuna saklamış olduğu 21 tane fişek içime hazır bir durumda esrarı saklamış olduğu yerden alırken polis ekipleri tarafından suçüstü yapılarak yakalandı. Uyuşturucu maddeler ile birlikte karakola götürülüp gerçekleştirilmiş olan sağlık kontrolünden hemen sonra ifadesi alınmış olan O. K, uyuşturucuyu satmak amacıyla anlaşma yaptığı 4 kişi bulunduğunu ifade ederek buluşma yerini ifade etti. Alınmış olan ifadeler doğrultusunda buluşmanın noktasına gitmiş olan polis ekipleri hemen 4 kişiyi de gözaltına almış oldu.

Polis merkezi içerisinde ifadesi alınmış olan 4 tane zanlı polis merkezi içerisinde işlemleri tamamlanarak adli makamlara sevk edilmiş olan uyuşturucuyu temin etmiş olan ve satan O. K. tutuklanıp hızlı bir şekilde cezaevine yollandı. Polis ekipleri ise uyuşturucu ile mücadelesini aralıksız bir şekilde devam ettiriyor.