Spor Toto 1. Lig içerisinde arka arkaya Balıkesirspor Baltok Kulübü ve Gençlerbirliği Spor Kulübü maçlarından beraberlik ile ayılmış olmasına karşın 2. sırada bulunan yerini korumayı başaran Denizlispor Kulübü içerisinde yönetim futbolcular için bir para sözünde bulundu. Oyuncular ile özel bir toplantı gerçekleştirmiş olan Başkan görevinde bulunan Ali Çetin ve de yönetim kurulunun üyeleri, Karabükspor maçından öncesi takıma toplam olarak 1 milyon Türk Lirası tutarında bir paranın dağıtılacak olduğu konusunda resmi bir açıklama da bulundu.

Futbolcuların alacakları ödemeleri düzenli bir biçimde ödeyeceklerini ifade eden yöneticiler tek beklentilerinin şampiyonluk olduğu konusuna da açık bir şekilde burgu yaptı.

Başkan Yardımcısı görevinde bulunan Engin Şahin, takımın şu anki durumundan fazlası ile memnun olduklarını ifade ederek açıklaması içerisinde; ”Karabükspor Kulübü ile İstanbulspor Kulübü karşılaşmalarını da eminim ki kazanacağız. Denizlispor Kulübü fazlası ile şanslı bir durumda. Haftalardır sahaya çıkmış olduğumuz rakiplerimiz de ya berabere kalmakta ya da mağlup oluyor. Sanki bütün herkes Denizlispor Kulübüne çalışıyor gibi. Bu dise aslında fazlası ile sevindirici bir durumdur.” ifadelerine yer verdi.

Maç ile ilgili hazırlıklarını aralıksız bir şekilde devam ettiren Denizlispor Kulübünde sakatlığı da halen süren Alperen ve de kart cezalısı olan Aissati haricinde bir eksik bulunmamakta.