Ünlü mankenlerden biri olan Didem Soydan, sosyal medya fenomenlerinden Keriman Durmaz’ın YouTube hesabı üzerinden paylaştığı programına konuk olarak katıldı. Takipçileri tarafından sorulan sorulara cevap veren Didem Soydan, dekoltesinden dolayı da dikkatleri üstüne çekmiş oldu.

Sürekli olarak giymiş olduğu cesur kıyafetlerinden dolayı isminden söz ettirmeyi başaran Didem Soydan, Kerimcan ile çekim yapmaya gitmek amacıyla derin göğüs dekoltesine sahip bir kıyafet giyme konusunda tercihte bulundu. Frikik vermemek amacıyla da devamlı olarak kıyafetini çekiştirmekte olan Soydan açıklamasında; ”Giymiş olduğuma da çok pişman oldum. Yayındakiler sizlerden çok özür dilemekteyim. Elbette ben dekolte giymekteyim ama bu kıyafet çekmiş sanırım. Yemin ediyorum bu aslında bu kadar değildi” ifadelerine yer verdi.

Soydan’ın cesur bir durumdaki kıyafetini görmüş olan sosyal medya üzerindeki kullanıcılar ise ”Didem’in göğüslerinden dolayı videoya bir türlü odaklanamadım” ifadelerine yer verdi.

Kerimcan Durmaz’ın sormuş olduğu ”Kaç bedensin?” şeklindeki soruyu yanlış anlamış olan Didem Soydan ”85 B” ifadeleriyle cevap verdiğinde Kerimcan adeta şaşkına döndü. Cesur bir durumdaki kıyafetleri konusunda da konuşma gerçekleştiren Soydan ”Birebir olarak poz vermediği haricinde ne giyersem giyeyim hiç kimse benim göğüs asla ucumu göremez.” ifadelerine yer verdi.