Türk pop müziğinin sevilen şarkıcıları arasında yer alan Derya Uluğ, sosyal medya hesabı üzerinden tamamen morarmış dizlerinin fotoğrafını paylaşıp hayranlarını da çok fazla korkutmuş oldu. Uluğ’un dans ettiğinden dolayı dizlerinin morarmış olduğunu öğrenen takipçileri ise bu haberin ardından derin bir nefes almış oldu.

Karantina ile alakalı süreci evinde çalışarak geçirmeye devam eden ünlü şarkıcılardan Derya Uluğ, bu süreç içerisinde YouTube kanalı üzerinde akustik şekilde seslendirmiş olduğu şarkıların videolarını da paylaşmayı sürdürdü. Söylemiş olduğu şarkılar ile birlikte dinleyicilerden tam not almayı başaran ünlü sanatçı Derya Uluğ, Instagram üzerinden yapmış olduğu bir paylaşımla da sevenlerini çok fazla korkutmuş oldu.

Dans etmiş olduğu bir videosunu Instagram üzerinden paylaşmış olan ünlü şarkıcı, ‘Dizler gitmiş durumda olabilir ancak değdi mi değdi’ ifadelerine yer vererek, hocası Zafer Tunç’u da etiketlemiş oldu. Uluğ, daha sonrasında ise moraran dizlerini yayınlayıp, ‘Eser sahibi’ şeklindeki notunu düşüp tekrardan Tunç’u etiketlemiş oldu.