Giymiş olduğu kıyafetlerin yanı sıra yapmış olduğu açıklamalardan dolayı da çık sık bir şekilde gündeme gelmeye devam eden mankenlerden Didem Soydan, bu defa ise ”Büyük penisle ilgili fetişiniz mi bulunuyor?” şeklindeki soruyu sormuş olan takipçisine vermiş olduğu ”Küçük olanı kim sever ki?” şeklindeki yanıtla gündeme gelmiş oldu.

Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu çok cesur pozların yanı sıra açıklamalarından dolayı her bir fırsat içerisinde isminden söz ettirmeyi başaran ünlü mankenlerden biri olan Didem Soydan, takipçilerinden birine vermiş olduğu cinsel organla alakalı yanıtla yeniden gündem olmuş durumda.

Bazı zamanlarda takipçileri tarafından kendisine gönderilen uygunsuz mesajları ifşa etmeye devam eden Didem Soydan, bu defa da adını gizlemiş olduğu birinin ”Büyük penisle ilgili fetişiniz mi bulunuyor?” şeklindeki soruyu Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşmış oldu. Mesajı sadece paylaşmış olmakla yetinmeyen Soydan yanıt olaraksa ”Ben bunu anlamadım ya küçük olanın fetişi mi varmış. Yani küçük olanını kim sever ki neyse her seçim için saygı falan” ifadelerine yer verdi.

Geçmiş olduğumuz ay içerisinde yakın dostlarından biri olan Kerimcan Durmaz’ın YouTube kanalı üzerinde yayınlamaya devam ettiği programa konuk olarak katılan Didem Soydan öpüşmesiyle alakalı ilk anısını da açık bir şekilde atlatmıştı.