Oyunculardan Nergis Öztürk’ün rol almış olduğu tiyatro oyunlarından ”Sultana’ içerisinde sergilemiş olduğu direk dansı izleyen herkesi büyüledi.

En son ”Avlu” isimli diziyle beraber seyirciyle buluşmuş olan Öztürk’un Özlem Alpözü ile birlikte rol almış olduğu, ”Sultana” isimli oyununun prömiyeri geçtiğimiz akşam Kadıköy Taşra Kabare içerisinde gerçekleştirildi.

Yoğun bir ilginin bulunduğu bu oyunu izlemeye gelenlerin arasında Meltem Cumbul ile birlikte Canan Ergüder – Kenan Ece, Furkan Andıç, Damla Sönmez – Ushan Çakır ve Kaan Urgancıoğlu gibi çok ünlü isimler bulunuyordu. Oyuncu, son dönemler içerisinde moda haline gelen direk dansını tiyatro oyununun içerisine de taşıdı. Sahne üzerinde direk dansı yapmış olan Öztürk, seyircileri de çok fazla şaşırtmayı başarmış oldu. Başarılı durumda bir performans sergilemiş olan oyuncu, seyirciler tarafından çok uzun bir zaman boyunca da alkışlandı. ”Kara Sevda” isimli dizisinin sonrasında setlere ara vermiş olan Kaan Urgancıoğlu ise, bu oyunu izlemek için tek başına geldi. Film projesi ile birlikte setlere dönecek olduğunu ifade eden oyuncu açıklamasında; ”Şu anda bir dizi yok. Yakın bir zaman içerisinde bir film projesiyle döneceğim” şeklinde konuştu. Furkan Andıç ise oyunu beraber geldiği bir erkek arkadaşı ile izledi. Gazetecilere poz vermiş olan Andıç, kendine sorular yöneltilmesi üstüne ”Bana hiç bir şey sormayın” şeklinde cevap vererek çok gergin tavırlar sergiledi. Geçmiş olduğumuz mayıs ayı içerisinde çocuk sahibi olan Canan Ergüder ile Kenan Ece, oyunu izlemek için el ele geldiler. Yanlarında birde ‘‘Hayırlı olsun’’ yazısı bulunan bir pastayla gelmiş olan ikili, kulise gidip oyuncu arkadaşlarına da ziyarette bulundu.